Відбувся семінар-навчання профспілкового активу Київської профспілки енергетиків

2014_10_Kiev-seminar1.jpg

24 вересня 2014 року о 14-30 у Будинку вчителя за адресою: м. Київ, вул. Володимирська, 57 відбулись семінар-навчання профспілкового активу Київської профспілки енергетиків та засідання міського комітету. У роботі семінару взяли участь Кондрюк С.М. - заступник голови ФПУ та Мамченко В.М. - керівник штабу профспілок по проведенню кампанії виборів до Верховної Ради.

Кондрюк С.М. в своєму виступі зробив аналіз існуючої політичної ситуації в Україні, звернув увагу присутніх на факти тотального наступу на права та інтереси працюючих і незадовільної активності профспілок в таких умовах. Він закликав присутніх до рішучих солідарних дій щодо захисту інтересів працівників та, безпосередньо, профспілок.

2014_10_Kiev-seminar2.jpg

Мамченко В.М. також наголосив, що дії профспілок мають дуже низьку ефективнісить через ігноровуння їх вимог, і що одним з шляхів подолання цього становища може стати участь профспілок у виборному процессі з метою отримання можливостей законодавчої ініціативи. На порядку денному - створення профспілкової партії.

В подальшому учасники семінару були проінформовані:

-про основні заходи профспілки за минулий період;
-про нові методи роботи, започатковані ФПУ та участь у них організацій профспілки (профспілковий референдум, вебінари та ін.);
-про стан спортивно-масової роботи в профспілці;
-про відкритий лист профспілкам Росії;
-про передплату профспілкових тв інших видань (з охорони праці, кадрових питань та ін.);
-про відновлення будинків профспілок ФПУ та КМРП;
-про підписання Меморандуму між Київською міськпрофрадою та Федерацією роботодавців м. Києва;
-про стан підписання Територіальної угоди;
-про оподаткування матеріальної допомоги;
-про оплату щорічни відпусток;
-про роботу комісій із соціального страхування та ін.

2014_10_Kiev-seminar3.jpg

На засіданні міського комітету профспілки були розглянуті питання та прийняті відповідні постанови:

-Про підсумки організації відпочинку і оздоровлення дітей працівників галузі в літній період 2014 року;
-Про проведення звітів і виборів в Київській профспілці енергетиків у 2015 році;
-Про надання допомоги ППО "Регіональні електричні мережі";
-Про перерахування коштів ФСТ "Україна"та ін.

За матеріалами сайту http://kievprofenergo.in.ua