В ЦЕНТРІ УВАГИ ПРАВОВЕ НАВЧАННЯ

2014_07_Kharkiv-pravove_navchannya.jpg

З метою виконання вимог нормативних актів ФПУ з питань громадського контролю профспілок і навчання громадських інспекторів праці Харківською обласною організацією «Укрелектропрофспілки», по 15-ти годинній програмі, затвердженій на засіданні Президії обкому Профспілки, з січня по травень 2014 року проведено навчання членів виборних органів первинних профспілкових організацій підприємств галузі та членів комісій з трудових спорів.

В ході проведення навчання було розглянуто правові та організаційні засади здійснення профспілками відповідно до ст. 21 Закону України «Про профспілки, їх права та гарантії діяльності» громадського контролю за додержанням роботодавцями законодавства про працю, роз’яснено права, обов’язки і відповідальність громадських інспекторів праці.

Комісія з питань правової роботи