Долучаймося разом до Акції «Підтримай Українську Армію»

emblema.jpg

Наші військовослужбовці гідно та стійко переносять усі труднощі військової служби, але всі ми знаємо, в яких складних обставинах вони опинились. Допомога Збройним Силам України потрібна різна — моральна та фінансова.

Сьогодні працівники виконавчого апарату Центрального комітету Профспілки працівників енергетики та електротехнічної промисловості України одноголосно прийняли рішення про перерахування свого одноденного заробітку на допомогу Українській армії.
Ми закликаємо всіх членів Профспілки працівників енергетики та електротехнічної промисловості України долучитися до благодійної Акції «Підтримай Українську Армію» та продовжувати надавати фінансову та моральну підтримку військовослужбовцям Збройних Сил України та Національній гвардії.
Реквізити Міністерства оборони України:
Одержувач: Міністерство оборони України;
Код ЄДРПОУ: 00034022;
Банк: Державна казначейська служба України, м.Київ;
Код банку МФО: 820172;
Реєстраційні рахунки:
31254307218611 – матеріально-технічне забезпечення;
31257304218611 – медичне забезпечення.
565 по всіх операторах мобільного зв’язку – 5 грн.

Центральний комітет
Укрелектропрофспілки