Засідання Міського комітету та семінар-навчання Київської профспілки енергетиків

Kiev_misk_komitet2013_1.jpg

13 листопада 2013 року відбулись засідання Міського комітету Київської професійної спілки працівників енергетики та електротехнічної промисловості та семінар-навчання з головами первинних профспілкових організацій та профспілковими активістами.

Основна тема семінару – «Поліпшення умов праці та удосконалення громадського контролю за дотриманням законодавства з охорони праці».
Kiev_misk_komitet2013_2.jpg
На семінар були запрошені Самойленко Віталій Володимирович – в.о. начальника Державної інспекції нагляду в енергетиці територіального управління Держгірпромнагляду у Київській області та місті Києві та Якібчук Василь Васильович – начальник управління – головний технічний інспектор праці Київської міської ради профспілок.

Самойленко В.В. у своєму виступі зробив аналіз виробничого травматизму в енергетиці міста Києва та сформулював основні напрями роботи з його зменшення.

Якібчук В.В. яскраво показав роль профспілок у громадському контролі стану охорони праці взагалі та на підприємствах нашого міста конкретно.
Kiev_misk_komitet2013_3.jpg
Також на семінарі були розглянуті такі питання:

- Про надання пропозицій до планів роботи на 2014 рік.
- Про організацію святкування Нового року та Різдва Христового у період зимових канікул 2013-2014 р.р.
- Про отримання новорічних подарунків через ФСС з ТВП.
- Про лист Міністерства енергетики та вугільної промисловості України «Про відповідальність за порушення вимог чинного законодавства в сфері діяльності профспілок».
- Про ІІІ модуль системного навчання «Укрелектропрофспілки».
- Про огляд-конкурс первинних профспілкових організацій.
- Про конкурс на кращу первинну організацію в області реалізації молодіжної політики.
- Про поділ відпустки на частини.
- Про надання працівникові вільних від роботи днів.
- Про простій на підприємстві.
- Про трудові книжки.
- Про оплату праці в разі переміщення працівників та зміни істотних умов праці.
- Про атестацію робочих місць.
- Інші поточні питання.

Джерело: http://kievprofenergo.in.ua