Київський міський комітет профспілки енергетиків 15 травня провів навчання профспілкових працівників та активістів

2014_05_Kiev1.jpg

Згідно з планом роботи 15 травня 2014 року о 14.00 в приміщенні навчального центру ПАТ "КИЇВЕНЕРГО" Київський міськком профспілки енергетиків провів чергове розширене засідання та навчання профспілкових працівників та активістів. На семінар був запрошений голова Київської міськпрофради Мельник В.П.

2014_05_Kiev2.jpg
В.П. Мельник в своєму виступі зробив аналіз суспільно-політичної та економічної ситуації в країні та м. Києві, можливих шляхів виходу з кризи та окреслив основні завдання та дії міських профспілок на сучасному етепі.

Також на семінарі обговорювались такі теми:

-про організацію спортивно-масової роботи;
-про проведення Форуму київських профспілок;
-про роботу кредитної спілки;
-про відстороненні працівнка від роботи;
-про надурочні роботи та облік робочого часу;
-про порядок видачі литків непрацездатності;
-про дії керівника підприємства у разі призову працівника на військову службу або навчальні збори;
-про компенсацію за невикористану відпустку та інші.
2014_05_Kiev3.jpg
На порядку денному розширеного засідання міського комітету були питання:

-про організацію відпочинку та оздоровлення працівників та їх дітей влітку 2014 року;
-про участь у ХІ Спартакіаді "Укрелектропрофспілки";
-про участь у турнірі з міні-футболу на кубок "Єдності";
-про заохочення профспілкових активістів та інше.