Конкурс на кращу первинну організацію «Укрелектропрофспілки» в області реалізації молодіжної політики за підсумками 2013 року

emblema_kvadrat.jpg

В цілях активізації роботи первинних організацій «Укрелектропрофспілки» в області реалізації молодіжної політики ЦК Профспілки, Президія Центрального комітету профспілки працівників енергетики та електротехнічної промисловості України проводить конкурс на кращу первинну організацію «Укрелектропрофспілки» в області реалізації молодіжної політики за підсумками 2013 року.
Первинним профспілковим організаціям Профспілки, в яких створено молодіжні ради (комісії у справах молоді) пропонуємо взяти участь у даному конкурсі та надати необхідні матеріали. Положення про конкурс надається.

Комісія з питань організаційної роботи ЦК Профспілки.

pdf Положення конкурсу на кращу первинну організацію «Укрелектропрофспілки» в області реалізації молодіжної політики за підсумками 2013 року.