Президент України Віктор Янукович вимагає до кінця року погасити борги із заробітної плати

viktor_yanukovich.jpg

«Якщо найближчим часом ці борги не будуть погашені, я дійду до кожного виконавця, починаючи з міністрів і до регіонів», - сказав Глава держави під час зустрічі з представниками Федерації професійних спілок України і Українського союзу промисловців та підприємців.
За словами Президента, в Україні продовжуватимуться реформи у соціальній сфері, спрямовані на підвищення заробітних плат, пенсій.
Як повідомлялося, Президент провів зустріч з представниками Федерації профспілок України і Українського союзу промисловців та підприємців і обговорив з ними проблеми розвитку економіки держави.
Під час зустрічі голова Федерації професійних спілок Юрій Кулик зазначив, що одне з головних питань, яке турбує членів профспілок і потребує нагального вирішення, є питання погашення заборгованості із заробітної плати.
Віктор Янукович зазначив, що має намір ще раз зустрітися з представниками профспілок і обговорити виконання поставлених завдань.

Офіційне Інтернет - представництво Президента України