Семінар-навчання керівників первинних профспілкових організацій Київської профспілки енергетиків

kiev_seminar1.jpg

20 березня 2013 року о 15-00 в приміщенні Київської міської ради профспілок за адресою: м. Київ, вул. Хрещатик, 16 відбувся семінар-навчання керівників первинних профспілкових організацій Київської профспілки енергетиків.

kiev_seminar2.jpg
На семінар були запрошені фахівці Федерації профспілок України та Київської міської ради профспілок.

На порядку денному були такі питання:
• розгляд проекту Трудового кодексу України;
• про проведення двомісячника з виявлення роботодавців, що ухиляються від участі в колективних переговорах та укладення колективних договорів;
• про зміни в бюджеті ФСС з ТВП на 2013 рік;
• про зміни в статзвітності;
• про VIII Спартакіаду Київської профспілки енергетиків та інші питання.
kiev_seminar3.jpg
Найбільш жваву реакцію присутніх визвав розгляд проекту Трудового кодексу України. З цього питання з інформацією та роз'ясненнями виступили радник з правових питань ФПУ Позинич В.А. та начальник управління правової роботи КМРПС Петренко І.В.
kiev_seminar4.jpg
За результатами обговорення Київський міськком профспілки енергетиків прийняв постанову, яка зобов’язала керівників первинних профспілкових організацій терміново організувати розгляд вказаного проекту та надання можливих пропозицій до міськкому для їх подальшого узагальнення та направлення до ФПУ.
kiev_seminar5.jpg