СЕМІНАР-НАВЧАННЯ ТА СПІЛЬНЕ ЗАСІДАННЯ КИЇВСЬКОГО МІСЬККОМУ ПРОФСПІЛКИ ЕНЕРГЕТИКІВ І РАДИ ГОЛІВ ПРОФКОМІВ ГАЛУЗІ

kiev_seminar1.jpg

30 січня 2013 року Київський міський комітет профспілки працівників енергетики та електротехнічної промисловості провів семінар-навчання з головами первинних профспілкових організацій та спільне засідання міськкому і Ради голів профкомів галузі.
На семінар були запрошені директор виконавчої дирекції Київського міського відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності Цибенко В.М. та Голова ЦК Укрелектропрофспілки Шишов С.С.
Цибенко В.М. в своєму виступі повідомив про стан справ в Фонді та оголосив, що міжрайонні дирекції мають велику кількість санаторно-курортних путівок на І квартал 2013 року.
Шишов С.С. проаналізував ситуацію в енергетиці та відповів на запитання.
На семінарі були розглянуті такі основні питання:
- про відкриття сайту Київської профспілки енергетиків;
- про мотивацію профспілкового членства;
- про заборгованість по заробітній платі;
kiev_seminar2.JPG

- про порушення норм ст. 44 Закону України «Про професійні спілки, їх права та гарантії діяльності»;
- про Угоду про співробітництво між територіальним управлінням Держгірпромнагляду у Київській області та м. Києві та Київською міською радою профспілок;
- про Шведсько-Український проект у сфері вирішення трудових спорів;
- про організацію та проведення Спартакіади профспілки;
- про проведення конкурсу-огляду творчості та художньої самодіяльності «Зорепад надій ІІІ»
- про профспілкове навчання;
- про стан колдоговірної кампанії на підприємствах та в організаціях;
- про звіти з колдоговорів та охорони праці;
- про дію галузевих угод;
- про надання копій реєстраційних документів та деякі інші.

kiev_seminar3.JPG
На спільному засіданні Київського міськкому профспілки енергетиків і Ради голів профкомів галузі були прийняті постанови:
- Про статистичний звіт міськкому за 2012 рік та мотивацію профспілкового членства.
- Про підсумки зимового оздоровлення та святкування Нового року в період зимових канікул 2012-2013 р.р.
- Про виконання кошторису профбюджету за 2012 р. та проект кошторису профбюджету на 2013 р.
- Про штатний розпис профспілки
та розглянуті інші питання.