Системне навчання для голів первинних профспілкових організацій "Укрелектропрофспілки"

navchannya_goliv_PPO2.JPG

«Укрелектропрофспілка» почала впроваджувати системне навчання для голів первинних профспілкових організацій на тему: «Основи роботи профспілкової організації за сучасних умов».
Після проведення детального аналізу підсумків навчання профспілкових працівників і активістів «Укрелектропрофспілки» у 2011-2012 навчальному році, Президія Центрального комітету Профспілки працівників енергетики та електротехнічної промисловості України постановою від 04.12.2012 р. №П-10-5 розпочинає впроваджувати в 2013 році на базі Академії праці і соціальних відносин ФПУ системне навчання для голів первинних профспілкових організацій «Укрелектропрофспілки» на тему: «Основи роботи профспілкової організації за сучасних умов».
navchannya_goliv_PPO1.JPG
navchannya_goliv_PPO7.JPG
navchannya_goliv_PPO3.JPG

Системне навчання 2013 року складається з трьох модулів:
05 - 08 лютого 2013 року був проведений перший модуль системного навчання на тему: «Організаційна робота у первинній профспілковій організації» який включає в себе наступні питання:
-Україна в контексті глобалізаційних трансформацій.
-Профспілкові об’єднання як одна з інституцій громадянського суспільства.
-Функції профспілок за сучасних умов.
-Профспілки України: історія та сьогодення.
-Основні напрями організаційної роботи у профспілках, планування роботи.
-Тактика ведення боротьби за права членів профспілок.
-Мотивація профспілкового членства – пріоритетний напрям діяльності профспілок.
- Технологія залучення до профспілки нових членів.
-Інформаційне забезпечення діяльності профспілок.
-Використання інформаційно-комунікаційних технологій у профспілковій діяльності.
navchannya_goliv_PPO4.JPG
navchannya_goliv_PPO8.JPG
navchannya_goliv_PPO9.JPG

-Діловодство у профспілковій організації.
-Дотримання порядку роботи з документами відповідно до вимог законодавства.
-Організація фінансової роботи у профспілках.
-Бюджет первинної профспілкової організації.
-Порядок формування та виконання кошторису.
-Імідж профспілкової організації.
-Особливості сучасної культури управління.
-Формування іміджу профспілкового лідера.
navchannya_goliv_PPO5.JPG
navchannya_goliv_PPO10.JPG
navchannya_goliv_PPO11.JPG

24-26 вересня 2013 року заплановано проведення другого модуля на тему: «Правовий захист трудових прав і інтересів працівників», а 19-21 листопада 2013 року проведення третього модуля на тему: «Соціальний діалог, соціальне страхування, пенсійне забезпечення та гуманітарні питання: участь профспілок».
Виборними органами територіальних організацій Профспілки на навчання направлено 43 учасники.
navchannya_goliv_PPO6.JPG
navchannya_goliv_PPO12.JPG
navchannya_goliv_PPO13.JPG

Кожному з учасників після проходження всіх трьох модулів буде видано Свідоцтво про підвищення кваліфікації АПСВ ФПУ.

Відділ організаційної роботи ЦК «Укрелектропрофспілки»