Члени Київської профспілки енергетиків відвідали місто Канев

2014_04_Kiev1.jpg

16 квітня Київська профспілка енергетиків провела розширенне засідання міського комітету та семінар-навчання керівників первинних профспілкових організацій у м. Каневі. Цей захід присвячений 200-річчю Т.Г. Шевченка.

Профспілкові працівники та активісти вшанували память Великого Кобзаря покладання квітів до його могили. Також вони мали можливість відвідати музей Т.Г. Шевченка, Тарасову світлицю, Успенський собор.

На семінарі-навчанні були розглянуті такі питання:

про зміни у мінімальних гарантіях з оплати праці у зв’язку з внесенням змін до Держбюджету України на 2014 рік;
про двомісячник з виявлення роботодавців, що ухиляються від участі в колективних преговорах;
про спортивно-масову роботу;
про шведсько-український проект "Вирішення трудових спорів в Україні;
про сайт профспілки;
про дії роботодавця у разі призову працівників - військовозобов’язаних і резервістів - на збори та під час мобілізації;
про нормований і ненормований робочий час;
про порядок заповнення листка непрацездатності;
про укладання договору про повну матеріальну відповідальність;
про оплату часу щорічної відпустки.

2014_04_Kiev5.jpg

На розширенному засіданні міського комітету була прийнята постанова "Про виконання галузевих угод і колективних договорів у 2013 році та укладання нових на 2014 рік", розглянуті інші питання.