Динамічні зміни вимагають нових знань та умінь

2018_03_trening1.JPG

Українське суспільство стоїть перед великими випробуваннями.
4 роки війни з Росією, фінансово-економічна криза, до кінця не змодельовані реформи, як і не зрозумілі їх наслідки, критичний відтік трудового потенціалу країни, незбалансована цінова політика… - все дає катастрофічний збій на шляху розвитку нашої держави.

Все це викликає соціальну напругу в суспільстві. Люди розгублені, не можуть адаптуватися до таких умов.
І тут на допомогу має приходити Профспілка, єдина незаанґажована інституція, до якої можуть прийти працюючі в офіційному секторі люди, члени профспілки. Тут і бізнес, який має взяти на себе соціальну відповідальність перед працівниками.

2018_03_trening2.JPG
 2018_03_trening3.JPG

Час поставив нові вимоги і перед профспілками та їх лідерами, адже потрібно не лише адаптуватися до новітніх вимог життя, потрібно йти в його авангарді. Для цього треба проводити навчання з профлідерами.
20.03.2018р. на базі Бурштинського торговельно-економічного коледжу Івано-Франківською обласною галузевою Радою профспілки працівників енергетики та ЕТП України спільно з Укрелектропрофспілкою провели семінар-тренінг з профактивом галузі на теми: “Колективно-договірне регулювання трудових відносин і оплати праці”, “Основи організаційної роботи в Укрелектропрофспілці”, “Механізми створення соціально-психологічного клімату в колективі та його вплив на стабільність профспілкової організації”, “Сучасні технології формування іміджу профспілкової організації”, “Підвищення ефективності діяльності профспілкового лідера в трудових колективах”.

2018_03_trening4.JPG
 2018_03_trening5.JPG

Для проведення семінару-тренінгу були запрошені тренери: Олександр Давиденко – заступник голови Укрелектропрофспілки, Анна Філь – практикуючий психолог, сертифікований тренер; Олександра Гринів – заступник начальника управління – начальник відділу управління департаменту соціальної політики Івано-Франківської ОДА.
Захід проведено фахово і на високому рівні.
Учасники семінару задавали проблемні запитання з практики життєдіяльності колективів, підтримали ідею продовжити взятий курс на підвищення кваліфікації профлідерів.
Слід відзначити організаторів семінару, які належно підготували його, та колектив Бурштинського торговельно-економічного коледжу, який допоміг в проведенні заходу. Учасників семінару було більше 70 чоловік.

2018_03_trening6.JPG
 2018_03_trening7.JPG