ДТЕК та Укрелектропрофспілка підтримують дитячий футбол!

2017_07_futbol_DTEK1.jpeg

І це більше ніж футбол - діти їдуть за 1000 км від дому, щоб прокричати дорослим, що вони хочуть миру на своїй землі, – це початок чогось нового.
Щорічний футбольний пікнік в Ладижині проходить лише вдруге, і вже встиг стати міжнародним. Так ладижинці вшановують пам'ять видатного тренера з гри №1 – Павла Кривохижі.

Цього разу змагатися за кубок турніру в Ладижин приїхали 7 юнацьких команд не лише з України, а й з Польщі: Бурштин, Добротвір, Коло (Польща), Курахове, Ладижин, Одеса, Щастя та Ямпіль.
Гравці з м. Курахове (Донецька обл.) та м. Щастя (Луганська обл.) на запитання: «Чого чекаєте від турніру?», як по команді відповідають: «Миру». Стомлені 20-годинним переїздом вони занадто серйозні для свого віку. Дорослий погляд і скупі слова: «Миру і стабільності». Після таких відповідей приходить розуміння – ці хлопці привертають увагу дорослих єдиним можливим для них шляхом – грають у футбол. І вкладають у гру всю душу і серце, щоб їх помітили і почули.

2017_07_futbol_DTEK2.jpeg
2017_07_futbol_DTEK3.jpeg
2017_07_futbol_DTEK4.jpeg

Нажаль, малим футболістам зі сходу вибороти призові місця не вдалося. І це було очікувано – через ситуацію в країні більшу частину необхідного складу батьки не відпустили. Та ті, хто приїхав, билися шалено. Адже не кожного дня їм доводиться захищати честь свого міста на міжнародних турнірах. І вони сказали своє слово, відклавши всі свої справи, та навіть дні народження. Так сталося, що 24 червня своє 11-те літо святкував в Ладижині на футбольному полі «Авангард» фанат «Барси», півзахисник бурштинського «Енергетика» Микола Подячев. Каже, що головне у футболі – командний дух. То ж чи може стати на заваді якийсь там День народження, коли рідна команда бере участь у такому важливому турнірі?
«Діти – найголовніші дипломати в наш час. Їх гра красномовніша за слова політиків. Маю надію, що наступного року свої команди очолять голови міст-енергетиків. Тоді ми разом зможемо порадіти не лише результатам змагань, а й обговорити спільні проблеми, які є в наших містах, та знайти шляхи їх вирішення», – зазначив на відкритті турніру міський голова Ладижина Валерій Коломєйцев.

2017_07_futbol_DTEK5.jpeg
2017_07_futbol_DTEK6.jpeg
2017_07_futbol_DTEK7jpeg

Головними спонсорами участі юнацьких команд в турнірі Павла Кривохижі виступили ДТЕК та первинні профспілкові організації «Укреелектропрофспілки» Бурштинської, Добротвірської, Курахівськї, Ладижинської, Луганської ТЕС.
«Ми і надалі підтримуватимемо проведення подібних турнірів, – зазначив начальник відділу із взаємодії з профспілковими організаціями ДТЕК Енерго Андрій Пермяков. – Хочу подякувати за сьогоднішнє свято організаторам змагань, керівникам наших підприємств та профспілковим організаціям станцій і Ладижинській міській раді. масштаби вражають. То ж час думати про розширення географії футбольного пікніка. Тим більше, що кожен футбольний клуб енергетиків дав Україні чимало відомих спортсменів».

2017_07_futbol_DTEK8.jpeg
2017_07_futbol_DTEK9.jpeg
2017_07_futbol_DTEK10.jpeg

Після дводенної напруженої боротьби «Футбольний пікнік» в Ладижині призові місця серед юнацьких команд дісталися одеському «Чорноморцю» (І), ямпільськму «Тирасу» (ІІ) та ладижинському «Авангарду» (ІІІ). Проте всі гравці і тренери отримали масу позитиву від поєдинків та звичайного спілкування.