Кращі умови праці для молоді у профспілках

2023_09_seminar1.jpg

21 вересня 2023 року, Укрелектропрофспілка провела другий спільний навчальний онлайн-семінар спільно з Профспілкою працівників гірничої, хімічної та енергетичної галузей Німеччини (IGBCE) та Атомпрофспілкою за підтримки Фонду Фрідріха Еберта на тему "Кращі умови праці для молоді у профспілках", де колеги мали змогу обмінятись досвідом та практикою роботи профспілкової молоді України та Німеччини.

2023_09_seminar3.jpg
2023_09_seminar2.jpg

З вітальними словами виступили Нільс Гіндерсманн, Голова відділу національної політики та міжнародних відносин IGBCE; Олександр Давиденко, Голова Укрелектропрофспілки, та Павло Прудніков, заступник Голови Атомпрофспілки. Модераторами зустрічі були Софія Шьонборн з відділу національної та міжнародної політики IGBCE та Павло Прудніков.
Перша частина семінару була присвячена досвіду роботи німецької профспілкової молоді: молодіжним структурам та їхній ролі, зокрема, у колективних договорах та тарифних угодах, їхній участі та залученості до процесу ухвалення рішень, професійній підготовці, рекрутингу, тощо.

2023_09_seminar4.jpg
2023_09_seminar5.jpg

Лектором виступив Філіп Герінг, Голова відділу "Молоде покоління", IGBCE. Про конкретні приклади ініціатив молоді на підприємствах розповіли Мая Швайгерт з компанії Merck та Мелані Гакл з компанії Bayer AG. У другій частині семінару про аспекти роботи Молодіжної Ради Укрелектропрофспілки розповіла Оксана Сердюк, Голова Молодіжної ради Укрелектропрофспілки. Від Атомпрофспілки доповідачами виступили Христина Левченко, Голова Молодіжної організації Атомпрофспілки, та Євген Мітченко, Голова Молодіжної організації ДП "НАЕК "Енергоатом"". Під кінець кожної з частин відбувались активні дискусії за участі українських та німецьких колег.

2023_09_seminar6.jpg

Цей семінар дав можливість посилити обізнаність обох сторін щодо залученості молоді до профспілкового руху, став майданчиком для обміну ідей та думок щодо подальшого розвитку, тому у майбутньому планується міцна співпраця з німецькими колегами.