Навчальний семінар для членів профспілкового активу первинної профспілкової організації ДТЕК Добротвірська ТЕС

2018_12_seminar_DTEK1.jpg

На звернення голови первинної профспілкової організації ДТЕК Добротвірська ТЕС Анатолія Шуляка 13-15 листопада 2018 року за сприянням ЦК Профспілки було організовано та проведено навчальний семінар для членів профспілкового активу первинної профспілкової організації ДТЕК Добротвірська ТЕС у м. Києві, готельний комплекс «Турист».

2018_12_seminar_DTEK2.jpg

Відкрив семінар заступник Голови ЦК Профспілки Олександр Давиденко, який проінформував учасників семінару про дії Профспілки в сучасних умовах та стан соціального партнерства, як головного інструменту реалізації захисної функції профспілок та дії Профспілки в сучасних умова.
До участі у семінарі у вигляді тренера було запрошено Анну Філь, яка провела цікавий тренінг на тему «Командоутворення: принципи роботи, сучасні вимоги, стратегії формування, ефективність внутрішньо-групової взаємодії. Мотивація і згуртованість як важливий фактор розвитку організації».

2018_12_seminar_DTEK3.jpg

На другий день навчального семінару був присвячений темі: «Управління організацією, колективом, особою в умовах невизначеності та кризи (до чого бути готовим та як реагувати на зміни)» (тренери Пастушенко Сергій та Горпинич Ольга) учасники семінару мали можливість обговорити питання діяльності профспілки, обмінятися досвідом і подискутувати, проаналізувати реальні приклади з роботи та напрацювати пріоритетні напрямки своєї діяльності.

2018_12_seminar_DTEK4.jpg

Усі учасники семінару отримали суттєвий обсяг корисної інформації та практичні поради щодо вирішення актуальних профспілкових питань, і набуті знання тепер зможуть застосовувати в практичній профспілковій діяльності.

Матеріал підготовлено
соціально-економічним і