slideshow 1 slideshow 2 slideshow 3 slideshow 3

ПАТ "Укрелектроапарат" святкує ювілей!

2017_05_ukrelectroaparat1.jpg

Шановні ювіляри-робітники ПАТ "Укрелектроапарат"

Прийміть найкращі вітання від Президії обласного комітету профспілки працівників енергетики та електротехнічної промисловості України і від мене особисто з нагоди ювілею заснування ПАТ «Укрелектроапарат».

60 років тому на околиці обласного центру був заснований Хмельницький завод трансформаторних підстанцій - теперішнє публічне акціонерне товариство «Укрелектроапарат».

2017_05_ukrelectroaparat2.jpg

Колектив пройшов складний шлях становлення. Бувало по-різному: часи, коли підприємство працювало стабільно і колектив досягав значних виробничих показників та відзначався державними нагородами, і часи скрути. Однак і в період кризи в державі, завдяки впровадженню передових технологій, сучасного обладнання, ви продовжували й нині продовжуєте гордо утримувати високу марку якості, відмінно навчилися працювати на світовому ринку. Основним здобутком є те, що збережено колектив професіоналів та однодумців, який вміє працювати на перспективу. Належна увага приділяється створенню здорових та безпечних умов праці, організації оздоровлення працюючих та членів їх сімей, розвитку художньої самодіяльності та спортивно-масової роботи в колективі.

2017_05_ukrelectroaparat3.jpg

Сьогодні ваш колектив є флагманом машинобудування Хмельниччини та займає почесне місце серед підприємств електротехнічної промисловості України.
Шановні ювіляри! Зичимо міцного здоров’я, щастя, добра Вам і Вашим родинам, миру, благополуччя, нових досягнень в розвитку трансформаторного виробництва для фінансового зміцнення ПАТ «Укрелектроапарат».

З повагою, Людмила ВІЛЬЧИНСЬКА,
голова Хмельницької обласної організації профспілки працівників енергетики та електротехнічної промисловості України

pdf Вісник Хмільницької Профспілки "Позиція", присвячений ювілею ПАТ "Укрелектроапарат"