Привітання голови Хмельницької обласної організації профспілки Вільчинської Л. В. з професійним святом

2016_12_Khmelnitsk1.jpg

Шановні працівники енергетичної галузі Хмельниччини!

За дорученням Президії обласного комітету профспілки працівників енергетики та електротехнічної промисловості щиро вітаю вас з професійним святом -Днем енергетика!

Неможливо переоцінити значення енергетики для повноцінної життєдіяльності Хмельниччини і держави загалом.
Від вашої професійної та чіткої роботи залежить надійне енергопостачання споживачів, розвиток економіки та повноцінне життя українського суспільства. Тому професія енергетика є не тільки необхідною, але й дуже почесною.
Тож нехай ваша праця приносить лише радість і задоволення, а життєва енергія та оптимізм надають впевненості у завтрашньому дні.
Висловлюю щиру подяку за важку, самовіддану працю й сердечно зичу вам і вашим родинам міцного здоров’я, миру, щастя, благополуччя та добробуту!

З повагою, Людмила ВІЛЬЧИНСЬКА,
голова обласної організації профспілки працівників енергетики та електротехнічної промисловості України.

2016_12_Khmelnitsk2.jpg
2016_12_Khmelnitsk3.jpg