ЦК Укрелектропрофспілки ініціює внесення змін та доповнень до Галузевої Угоди

2019_03_ukrelectroprofspilka.jpg

ЦК Укрелектропрофспілки ініціює розпочати спільну роботу Сторін по внесенню змін та доповнень до Галузевої Угоди між Міністерством енергетики та вугільної промисловості України, Фондом державного майна України, Всеукраїнським об’єднанням організацій роботодавців “Федерація роботодавців паливно-енергетичного комплексу України» і Профспілкою працівників енергетики та електротехнічної промисловості України”.

Щодо вирішення питань зростання рівня оплати праці енергетиків та перегляду у сторону зростання мінімального розміру тарифної ставки (місячного окладу) працівника, який виконує некваліфіковану роботу з 1 грудня 2019 року на рівень не менше 220% законодавчо встановленого прожиткового мінімуму для працездатних осіб» та інші пропозиції, які надійдуть і будуть опрацьовані Робочою комісію зі сторони Укрелектропрофспілки та надіслані, як додаток до зазначеного листа Міненерговугілля України, для розгляду на спільній Робочій комісії Сторін.

2019_03_galuzeva_ugoda.jpg