У КИЄВІ ВІДБУЛОСЬ ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ВІЧЕ ПРОФСПІЛОК

2020_01_viche_profspilok1.jpg

Сьогодні, 16 січня, до Києва на Профспілкове віче з’їхались представники понад 60 тисяч первинних профспілкових організацій з усієї України, яких делегували 7 млн. членів професійних спілок.

Представники трудових колективів підприємств, установ і організацій всіх сфер економіки країни донесли до суспільства та керівництва держави тривогу і обурення через проведення владою так званих економічних і соціальних реформ.

2020_01_viche_profspilok2.jpg
2020_01_viche_profspilok3.jpg

До профспілок приєднались Президент Українського союзу промисловців і підприємців, співголова НТСЕР зі сторони роботодавців Анатолій Кінах, Представник Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини з дотримання соціальних та економічних прав Олена Степаненко.
Учасниками Всеукраїнського профспілкового Віче прийнято резолюцію, яку вирішено відразу передати до Офісу Президента України В.Зеленського, Верховної Ради України і КМУ.
Спілчани вимагають від керівництва держави зупинити процеси законодавчого руйнування трудового законодавства і трудових прав, що намічено у законопроекті «Про працю» № 2708, законопроектах щодо змін у діяльності професійних спілок (№ 2681) та системи загальнообов’язкового державного соціального страхування (№ 2275).
Відкликати з Верховної Ради України проєкт Закону України «Про працю». Розпочати роботу над справедливою трудовою реформою спільно з профспілками і роботодавцями та у відповідності до Конституції України і міжнародних зобов’язань держави, а також за участю експертів Міжнародної організації праці.

2020_01_viche_profspilok4.jpg

За прямою трансляцією з Віче, що проходило у Міжнародному центрі культури та мистецтв профспілок України "Жовтневому палаці", можна було спостерігати у режимі НАЖИВО на сторінці ФПУ у Фейсбуці.
Відеозапис заходу можна переглянути тут.

Прес-центр ФПУ