slideshow 1 slideshow 2 slideshow 3 slideshow 3

Укрелектропрофспілка переосмислює діяльність профспілкового лідера в умовах змін

2017_11_Chernygiv1.jpg

8-10 листопада в м. Чернігові пройшов, насправді, насичений і цікавий захід. Протягом цих днів на базі НМЦ профспілок відбувався семінар-тренінг для голів первинних профспілкових організацій Профспілки працівників енергетики та електротехнічної промисловості України.

2017_11_Chernygiv2.jpg
2017_11_Chernygiv3.jpg

Практика показує, що профлідер часто опиняється в ситуації конфлікту в трикутнику з роботодавцем та членами профспілки. Саме з цією проблемою разом з учасниками навчання працювала Ірина Глушко – практичний психолог, сертифікований тренер.
Далі юрист і тренер Навчально-методичного центру профспілок Володимир Ковальчук провів огляд змін законодавства, що впливають на діяльність профспілкових організацій у 2017 році та перспективного законодавства на наступний рік.
В наступному тематичному блоці представник головного управління Пенсійного фонду України в Чернігівській області познайомила профспілковців з основними нюансами пенсійної реформи та проаналізувала її вплив на розмір пенсій членів Профспілки.

2017_11_Chernygiv4.jpg
2017_11_Chernygiv5.jpg

Не секрет, що частина українського суспільства перебуває в полоні ще радянських стереотипів щодо профспілок. Не рідко профспілкові лідери стають об'єктами інформаційних атак. Зрозуміти механізми формування іміджу організації та відпрацювати прийоми роботи профспілкової команди в кризових ситуаціях — мета тренінгу від Віталій Копиш, тренера та медіа-експерта Навчально-методичного центру профспілок.

2017_11_Chernygiv6.jpg
2017_11_Chernygiv7.jpg

Профспілки мають вміти правильно передбачати та оцінювати зміни в трудових відносинах, зберігаючи баланс сил сторін соціального діалогу. Цим та іншим питанням був присвячений міні-тренінг Світлана Задорожна – кандидата економічних наук, доцента Чернігівського національного технологічного університету.

2017_11_Chernygiv8.jpg
2017_11_Chernygiv9.jpg

На завершення заходу учасники отримали приємний додаток до знань — сертифікати про закінчення навчання та привітання від заступника Голови ЦК Укрелектропрофспілки Олександра Давиденка.

ЦК Укрелектропрофспілки,
НМЦ профспілок Чернігівської області