slideshow 1 slideshow 2 slideshow 3 slideshow 3

Укрелектропрофспілка зміцнює міжнародні зв’язки

2018_12_turkey1.jpg

3–8 грудня у м. Анкара (Туреччина) на запрошення Міжнародної Євразійської федерації металістів відбувся навчальний семінар з питань діяльності профспілок в умовах ринкової економіки.

2018_12_turkey2.jpg
2018_12_turkey3.jpg

Делегація Укрелектропрофспілки на чолі з її Головою ЦК Сергієм Шишовим та заступником Голови ЦК Профспілки Олександром Давиденком взяли участь у роботі навчального семінару. На семінар прибули представники територіальних, первинних профспілкових організацій Укрелектропрофспілки із 17 різних її організацій.

2018_12_turkey4.jpg
2018_12_turkey5.jpg

Відкрив засідання навчального семінару генеральний секретар Міжнародної Євразійської федерації металістів Исмаил Дурсун.
Учасники навчального семінару мали змогу поспілкуватися та обмінялися кращим досвідом роботи. Основними темами для обговорення під час зустрічі профспілкового активу стали актуальні питання діяльності профспілок в сучасних умовах економіки на прикладі Туреччини та діяльність профспілкових організацій в цих умовах.

2018_12_turkey6.jpg
2018_12_turkey7.jpg

Після проведення офіційної частини для учасників навчального семінару була організована культурна програма. Делегація змогла ознайомитися з історією та визначними пам’ятками культури міста Анкари, здійснили цікаву оглядову екскурсію в профспілковий готель де члени профспілок можуть оздоровлюватись та підвищувати досвід у профспілковій роботі.

2018_12_turkey8.jpg
2018_12_turkey9.jpg

Всі учасники навчального семінару висловили впевненість в необхідності подальшої співпраці з Міжнародною Євразійською федерацією металістів.

Матеріал підготовлено
соціально-економічним і
організаційним відділом
апарату ЦК Профспілки