Відбулось дев’яте розширене засідання Президії ЦК Укрелектропрофспілки про діяльність Укрелектропрофспілки в період воєнного стану в державі

2022_03_emblema_kvadrat.jpg

21 березня 2022 року відбулось розширене дев’яте засідання Президії ЦК Укрелектропрофспілки, за участю голів територіальних та первинних профспілкових організацій Укрелектропрофспілки з розгляду питання про діяльність Укрелектропрофспілки в період воєнного стану в державі.

Засідання проходило в режимі відеоконференції за допомогою програми Zoom. Проводив засідання Голова Укрелектропрофспілки Олександр Давиденко.
Учасники обговорили усі нагальні питання та прийняли відповідне рішення про діяльність Укрелектропрофспілки в період воєнного стану в державі, а також звернення від імені Президії ЦК Укрелектропрофспілки до Федерації профспілок України, Міжнародної організації профспілок IndustriALL, Інтернаціоналу громадянського обслуговування (PSI), Євразійської Федерації профспілок громадського обслуговування (EPSU), Міжнародної організації профспілок (МКП) про закриття неба над Україною від російської федерації та посилення економічних санкцій проти росії, із запровадження ембарго на нафту і газ.

2022_03_zvernennya.jpg

Організаційний відділ