Відбулося засідання Президії ЦК Профспілки працівників енергетики та електротехнічної промисловості України

2018_10_prezidiumCK1.jpg

25 вересня 2018 року у м. Києві в готелі «Турист» відбулося тринадцяте засідання Президії ЦК Профспілки працівників енергетики та електротехнічної промисловості України.

2018_10_prezidiumCK3.jpg
2018_10_prezidiumCK2.jpg

Вів засідання Президії Голова ЦК Профспілки Сергій Шишов.
У роботі Президії взяли участь голови територіальних та первинних профспілкових організацій Укрелектропрофспілки.
На порядку денного були питання:
- Про утворення Робочої комісії від Укрелектропрофспілки по веденню колективних переговорів щодо укладення Галузевої угоди між Міністерством енергетики та вугільної промисловості України, Фондом державного майна України, Федерацією роботодавців паливно-енергетичного комплексу України та Профспілкою працівників енергетики та електротехнічної промисловості України на наступний період.
- Про стан правозахисної роботи у першому півріччі 2018 року.
- Про підсумки навчання профспілкових працівників і активу Укрелектропрофспілки у 2017-2018 навчальному році.
- Про підсумки огляду на кращу організацію оздоровлення та відпочинку дітей працівників галузевих підприємств та організацій Укрелектропрофспілки влітку 2018 року та завдання на 2019 рік.
- Про облікову політику та зміни до плану рахунків бухгалтерського обліку виконавчого апарату ЦК Профспілки працівників енергетики та електротехнічної промисловості України.
- Про внесення змін до положення про первинну профспілкову організації Держенергонагляду.
- Про положення про Раду профспілкових комітетів регіональних електричних мереж.
- Про підсумки проведення XIV Спартакіади працівників енергетики та електротехнічної промисловості України та про участь збірної команди Укрелектропрофспілки у XXIII Всеукраїнській міжгалузевій Спартакіаді трудящих промислової сфери та транспорту.
- Про хід виконання постанови Президії ЦК Укрелектропрофспілки від 14.02.2018р. № П-9-11 «Про діяльність ППО Бурштинської ТЕС».
- Про надання фінансової допомоги Дніпропетровській обласній організації Профспілки.
- Про солідарні дії Укрелектропрофспілки у зв’язку з наступом на права людини праці.

2018_10_prezidiumCK4.jpg
2018_10_prezidiumCK5.jpg

Заслухавши і обговоривши усі питання порядку денного члени Президії ЦК Профспілки ухвалили відповідні постанови. Загалом засідання Президії ЦК Профспілки пройшла в ділової та конструктивній атмосфері.

Відділ соціально-економічного захисту
і організаційної роботи апарату ЦК Профспілки