Відбулося четверте засідання Президії ЦК Профспілки працівників енергетики та електротехнічної промисловості України

2016_11_prezidiumCK2.jpg

16 листопада п.р. у м. Києві в готелі «Турист» відбулося чергове засідання Президії ЦК Профспілки працівників енергетики та електротехнічної промисловості України. Вів засідання Голова ЦК Профспілки Сергій Шишов.
У роботі Президії взяли участь голови первинних профспілкових організацій ДТЕК Ладижинська ТЕС ПАТ «Західенерго» Брунь В.С., ДТЕК Добротвірська ТЕС Шуляк А.С.

2016_11_prezidiumCK1.jpg

На порядку денного були питання:
- Про план роботи ЦК Профспілки на I півріччя 2017 року;
- Про виконання пункту 8 постанови Президії ЦК Укрелектропрофспілки від 27.09.2016 № П-3-1 «Про роботу територіальних профорганів з питань виконання статутних обов’язків та рішень вищих колегіальних органів»;
- Про хід виконання постанови Президії ЦК Укрелектропрофспілки від 20.10.2016 № П-4-10г «Про створення Первинних профспілкових організацій Бахмутських і Маріупільських Магістральних електромереж»;
- Про встановлення квот на нагородження у 2017 році;
- Про звернення первинної профспілкової організації АК «Харківобленерго»;
- Про проведення звітно-виборної конференції в Одеській обласній організації Профспілки працівників енергетики та електротехнічної промисловості;
- Різне.

2016_11_prezidiumCK3.jpg
2016_11_prezidiumCK4.jpg

З доповіддю з першого питання виступив заступник Голови ЦК Профспілки, завідувач відділу організаційної роботи Давиденко Олександр Петрович. У своєму виступі він акцентував увагу на пріоритетних напрямках роботи ЦК Профспілки у першому піврічні 2017 року.

2016_11_prezidiumCK5.jpg

Заслухавши і обговоривши наступні питання порядку денного члени Президії ЦК Профспілки ухвалили відповідні постанови. Загалом засідання Президії ЦК Профспілки пройшла в ділової та конструктивній атмосфері.

Організаційний відділ
апарату ЦК Профспілки