Відбулося виїзне засідання Президії ЦК Укрелектропрофспілки в м. Дніпро

2018_02_CK_v_Dnepre1.jpg

У м. Дніпро в приміщенні Зонального навчально-методичного центру Дніпропетровського обласного об’єднання профспілок 14-15 лютого 2018р. відбулося виїзне розширене засідання Президії ЦК Профспілки працівників енергетики та електротехнічної роботи України, на якому було розглянуто ряд важливих профспілкових питань.

2018_02_CK_v_Dnepre2.jpg
2018_02_CK_v_Dnepre3.jpg

Вів засідання голова ЦК Профспілки Сергій Шишов.
У роботі засідання Президії взяв участь заступник голови Дніпропетровського обласного об’єднання профспілок Чернов Ю.М.
Відповідно до проекту порядку денного засідання Президії ЦК Профспілки було розглянуто дев’ять основних питань та різне, серед них:
- Про зведений Статистичний звіт Профспілки працівників енергетики та електротехнічної промисловості України за 2017 рік.
- Про скликання чергового засідання Центрального комітету Укрелектропрофспілки.
- Про проведення ХІV Спартакіади працівників енергетики та електротехнічної промисловості України у 2018 році.
- Про затвердження квот на нагородження у 2018 році.
- Про утворення Робочої комісії по веденню колективних переговорів щодо укладення Галузевої угоди між Міністерством енергетики та вугільної промисловості України, Фондом державного майна України, Федерацією роботодавців паливно-енергетичного комплексу України та Профспілкою працівників енергетики та електротехнічної промисловості України.
- Про підсумки проведення конкурсу на кращу Первинну профспілкову організацію Профспілки працівників енергетики та електротехнічної промисловості України в області реалізації молодіжної політики.
- Про затвердження штатного розкладу виконавчого апарату Центрального комітету Укрелектропрофспілки.
- Про виконання кошторису профспілкового бюджету за 2017 рік та затвердження кошторису профспілкового бюджету на 2018 рік.
- Про визначення норм добових профспілковим працівникам Укрелектропрофспілки.

2018_02_CK_v_Dnepre4.jpg
2018_02_CK_v_Dnepre5.jpg

Різне:
- Про затвердження складу комісії по визначенню рівня росту заробітної плати працівників генеруючих підприємств ТОВ «ДТЕК Енерго» у 2018 році;
- Про діяльність ППО Бурштинської ТЕС;
- Про скасування рішень профкому від 05.10.2017р. Бурштинської ТЕС про прийняття в члени Укрелектропрофспілки Карвацького Р.М.;
- Про лист Генерального директора ПАТ «ДТЕК Західенерго» Таращука О.С. від 24.01.2018 № 01/78;
Після вичерпних та жвавих дискусій та відповідей на запитання Президія ЦК Профспілки прийняла відповідні постанови питань порядку денного, де було ухвалено відповідні рішення внутрішньоспілкового життя.
Загалом розширене засідання Президії ЦК Профспілки пройшла в діловій та конструктивній атмосфері.

2018_02_CK_v_Dnepre6.jpg

На наступний день учасники розширеного засідання Президії ЦК Профспілки взяли участь в цікавій оглядовій екскурсії краєвидами м. Дніпра та Національного центра Аерокосмічної освіти молоді ім. О.М. Макарова.
ЦК Укрелектропрофспілки висловлює вдячність та слова подяки Дніпропетровській обласній організації Укрелектропрофспілки Бусурулову Є.О. та апарату обласної організації за активну участь в організації та проведення виїзного засідання Президії ЦК Профспілки.

Відділ соціально-економічного захисту
і організаційної роботи виконавчого апарату
ЦК Укрелектропрофспілки