Вітання з нагоди Міжнародного дня солідарності трудящих – 1 Травня!

2017_05_1travnya.jpg

Шановні спілчани!
Шановні ветерани профспілкового руху!

Центральний комітет Профспілки працівників енергетики та електротехнічної промисловості України вітає Вас зі святом – 1 Травня. Сьогодні ми разом зустрічаємо Першотравень, свято людей праці, яке символізує солідарність трудящих у боротьбі за свої права, гідну працю та гідне життя.

Нашою головною метою є захист трудових прав та соціально-економічних інтересів працюючих, послідовно виступи за соціальну справедливість в суспільстві та підвищення соціальних стандартів громадян України.
Закликаємо Всіх членів Укрелектропрофспілки, соціальних партнерів згуртуватися та об’єднати спільні зусилля для забезпечення гідних умов та оплати праці у кожному трудовому колективі, подолання бідності, поліпшення добробуту людей заради розбудови демократичного суспільства в нашій незалежній державі.
Нехай щедре тепло весняних днів наповнить Вас натхненням і оптимізмом, подарує бадьорий, радісний настрій і додасть сил для нових звершень.
Здоров’я, щастя Вам, шановні спілчани, впевненості у власних силах, енергії в реалізації планів і задумів!
Вітаємо Вас зі святом весни, праці, солідарності і єднання!

З повагою,
голова ЦК Профспілки