Воркшоп “IndustriALL” в м.Телаві, Грузія

2021_12_Georgia5.jpg

4 грудня 2021 року у місті Телаві відбувся воркшоп “Справедливий перехід як відповідь профспілок на кліматичні зміни та майбутні реформи в глобальному енергетичному балансі”, організований ГС “IndustriALL”.

2021_12_Georgia2.jpg

У цьому воркшопі на запрошення грузинської сторони взяли участь Голова Укрелектропрофспілки Олександр Давиденко, заступник Голови Атомпрофспілки Павло Прудніков та консультантка з міжнародної роботи ЦК Укрелектропрофспілки, заступниця Голови Молодіжної ради з міжнародної роботи Анастасія Пруднікова. Під час воркшопу вони поділилися станом процесу справедливого переходу в Україні та роллю українських профспілок у ньому.

2021_12_Georgia3.jpg
2021_12_Georgia4.jpg

Крім української делегації, у воркшопі взяли участь 24 учасники з 3 профспілок Грузії: Профспілка працівників енергетики, Профспілка металургічної, mining та хімічної промисловості й Профспілка нафтової та газової промисловості. Про ситуацію в енергетичній, вугільній та нафтогазовій промисловостях розповідали Голови цих профспілок: Аміран Зенаішвілі, Тамаз Долаберідзе та Гоча Квітатіані. Воркшоп проводив Вадим Борисов, регіональний секретар ГС “IndustriALL”. До семінару також долучились Кемаль Озкан, заступник генерального Секретаря ГС “IndustriALL” та Майкл Уолтерс, Секретар стратегічного відділу Європейської та Міжнародної профспілки.

2021_12_Georgia1.jpg
2021_12_Georgia6.jpg

Члени грузинських профспілок у ході обговорення у малих робочих групах на основі виступів запрошених гостей змогли дійти висновків щодо питань того, як кліматичні зміни й перехід на зелену енергетику вплине на промисловість Грузії та як захистити працівників під час справедливого переходу.

2021_12_Georgia7.jpg

Також представники української сторони зустрілися з Директором Інгурської ГЕС Джонні Чанія.
Наступний семінар для членських організацій енергосектору ГС “IndustriALL” в Україні планується провестися в Грузії на початку 2022 року.
Анастасія Пруднікова