ΧXI Всеукраїнська міжгалузева спартакіада трудящих промислової сфери та транспорту

2016_09_spartakiada1.jpg

08 – 11 вересня 2016 р. Центральна рада ФСТ «Україна» провела фінальні змагання ХХI Всеукраїнської міжгалузевої спартакіади трудящих промислової сфери та транспорту в м. Коблево Миколаївської області на базі відпочинку та спорту «Парадіз».

2016_09_spartakiada2.jpg
2016_09_spartakiada3.jpg

Захід проходив за підтримки Міністерства молоді та спорту України, Федерації профспілок України, НОК України, Всеукраїнських галузевих комітетів профспілок та провідних підприємств і організацій промислової сфери та транспорту. Організаторам та учасникам Спартакіади були надіслані офіційні привітання від Міністра молоді та спорту України Жданова І.О., Голови ФПУ Осового Г.В. та від Президента НОК України Бубки С.Н.

2016_09_spartakiada4.jpg
2016_09_spartakiada5.jpg

В заході приймали участь збірні команди 11 Всеукраїнських профспілок:
– профспілки трудящих металургійної і гірничодобувної промисловості;
– профспілки авіабудівників;
– профспілки залізничників і транспортних будівельників;
– профспілки атомної енергетики і промисловості;
– профспілки працівників енергетики та електротехнічної промисловості;
– профспілки працівників вугільної промисловості;
– профспілки працівників текстильної та легкої промисловості;
– профспілки працівників хімічних та нафтохімічних галузей промисловості;
– профспілки працівників автомобільного та сільгоспмашинобудування;
– профспілки працівників оборонної промисловості;
– профспілки машинобудівників та приладобудівників.

2016_09_spartakiada6.jpg
2016_09_spartakiada7.jpg

Попередньо були проведені багатоетапні Всеукраїнські спартакіади серед працівників профспілки трудящих металургійної і гірничодобувної промисловості, атомної енергетики і промисловості, авіабудівників, енергетики та електротехнічної промисловості, залізничників і транспортних будівельників, вугільної промисловості та ін.

2016_09_spartakiada8.jpg
2016_09_spartakiada9.jpg

В урочистому відкритті фінальних змагань ХХI Всеукраїнської міжгалузевої спартакіади трудящих промислової сфери та транспорту взяли участь члени оргкомітету та гості заходу – голова ФСТ «Україна» Ципло М.І., заступник голови ФПУ – Драп’ятий Є.М., заступник голови ФСТ «Україна» Омельчук Н.В., керівники та заступники керівників Всеукраїнських профспілок – Жугаєвич Я.В., Шишов С.С., Давиденко О.П., Мушенок О.М., Губайдуллін Ф.Ф., а також керівники провідних підприємств, організацій та профспілкових комітетів.

2016_09_spartakiada10.jpg
2016_09_spartakiada11.jpg

2016_09_spartakiada12.jpg
2016_09_spartakiada13.jpg