ХV Всеукраїнська спартакіада працівників енергетики та електротехнічної промисловості

2019_06_spartakiada1.jpg

5 червня в с. Коблево (Миколаївської обл.) на базі відпочинку «Парадіз» відбулися змагання ХV Всеукраїнської спартакіади працівників енергетики та електротехнічної промисловості.

2019_06_spartakiada2.jpg

Змагання проводиться щороку на виконання Указу Президента України про Національну стратегію з оздоровчої рухової активності в Україні на період до 2025 року "Рухова активність - здоровий спосіб життя - здорова нація", Державної цільової соціальної програми розвитку фізичної культури і спорту на період до 2020 року, які передбачають спільну діяльність державних, профспілкових та спортивних організацій у зміцненні здоров’я трудящих та членів сімей, сприянні їх творчому довголіттю засобами фізичної культури і спорту.

2019_06_spartakiada3.jpg
2019_06_spartakiada4.jpg

Всеукраїнське фізкультурно-спортивне товариство "Україна" спільно з Центральним комітетом Укрелектропрофспілки проводять Спартакіаду за підтримки Міністерства молоді та спорту України, Міністерства енергетики та вугільної промисловості України, ДТЕК ЕНЕРГО, Національного олімпійського комітету України, Федерації профспілок України, провідних підприємств і організацій енергетичної галузі України. Фіналу Спартакіади передували масові змагання в трудових колективах, регіональні спартакіади працівників енергетики та електротехнічної промисловості України.

2019_06_spartakiada5.jpg
2019_06_spartakiada6.jpg

Цього року 300 спортсменів енергетичної галузі України, які представляють 15 збірних команд підприємств областей, змагаються у 7 видах спорту: армспорту, волейболу, гирьового спорту, настільного тенісу, футзалу, шахів та шашок.
На урочистому відкритті Спартакіади з вітальним привітанням до учасників змагань звернулися заступник голови Укрелектропрофспілки Олександр Давиденко, заступник голови Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства "Україна" Наталія Омельчук та представник "ДТЕК ЕНЕРГО" Андрій Пермяков.

2019_06_spartakiada7.jpg
2019_06_spartakiada8.jpg

На адресу учасників Спартакіади надійшли привітання від Міністра молоді та спорту України Ігоря Жданова, Міністра енергетики та вугільної промисловості України Ігоря Насалика, Голови Федерації профспілок України Григорія Осового, президента Національного олімпійського комітету України Сергія Бубки.

Переможців та призерів змагань було заслужено нагороджено.

pdf Результати змагань

Енергетика спорту і профспілок,
Енергетика посмішок щирих!
І енергія світла від світлих думок
Нам освітлює скрізь небосхили!
Добротвориться спортом профспілкова сім'я:
Від Волині зробив лише крок -
Ніби крізь України ліси та поля -
І з тобою вже поруч Дніпро!
Миколаївське сонце, Столичне тепло,
Колежани із Калуша звісно,
Гідростацій енергії джерело
Бурштиновим засяють намистом!
Закохались в Каховку і Київську область,
Що ми бачимо в першу чергу,
Поруч захід та схід, поруч досвід та молодість
І по центру – Центренерго!
Так Курахово куражиться грою,
І Донецький степ дивовижний
Перетворюється у футбольне поле,
І сіяє Парижем Ладижин!
Козаки Запорізькі, Хмельницького хміль,
«Добрий день», «я вітаю вас», «здрасте»,
І єднає профспілка людей звідусіль -
Від Одеси рукою до Щастя!
Спорту, дружби, життя головніший хештег –
Енергетика посмішок щирих!
Укрелектропрофспілка, ФСТ і ДТЕК –
Енергетика Всесвіту й миру!