slideshow 1 slideshow 2 slideshow 3 slideshow 3

Збірна команда Укрелектропрофспілки взяла участь XXV ювілейна Всеукраїнська міжгалузева Спартакіада трудящих промислової сфери та транспорту

Фінішувала XXV ювілейна Всеукраїнська міжгалузева Спартакіада трудящих промислової сфери та транспорту, яка проходила з 13 - 16 вересня 2020 року за підтримки Центральної ради «Всеукраїнське фізкультурно-спортивне товариство «Україна» та Міністерством молоді та спорту України, у с. Коблеве, Миколаївської області на спортивних майданчиках оздоровчо-фізкультурного комплексу бази відпочинку «Парадиз».

Програма змагань Всеукраїнської міжгалузевої Спартакіади включала 7 видів спорту: армспорт, гирьовий спорт, волейбол, футзал, настільний теніс, шахи, шашки.
Збірна команда Укрелектропрофспілки була переставлена 13 спортсменами, волейбол, шашки, настільний теніс, армреслінг до 90 кг., шашки.
Переможцями та призерами Спартакіади від Укрелектропрофспілки стали:
Перше місце з армспорту у ваговій категорії до 90 кг. здобув Грибов Андрій, працівник ДТЕК Луганська ТЕС.

Перше місце з настільного тенісу серед жінок здобула Стішонкова Оксана, працівників ДТЕК Луганська ТЕС.
Друге місце з настільного тенісу серед чоловіків здобув Геєнко Руслан, працівників ДТЕК Луганська ТЕС.
Перше місце з шахів серед чоловіків здобув Ушахін Олексій, працівник Миколаївська ТЕЦ.
Друге місце з шашки серед чоловіків здобув Поддубський Анатолій, працівник ПАТ «Одескабель».

Команді місця з видів спорту здобули: 3 місце з армспорту, 1 місце з настільного тенісу, 3 місце шашок.
Переможці та учасники Спартакіади отримали кубки, медалі та грамоти.

Змагання відбулися із дотриманням усіх проти епідеміологічних вимог, дотримання соціальної дистанції, застосування засобів індивідуального захисту.