Збірна команда Укрелектропрофспілки взяла участь у ХХVI Всеукраїнській міжгалузевій спартакіаді трудящих промислової сфери та транспорту

2021_09_spartakiada1.JPG

9 – 12 вересня 2021 року у с. Коблево, Миколаївської області на базі відпочинку «Парадіз» фінішувала ХХVI Всеукраїнська міжгалузева Спартакіада трудящих промислової сфери та транспорту.

2021_09_spartakiada2.jpg
2021_09_spartakiada3.JPG

Програма змагань Всеукраїнської міжгалузевої Спартакіади включала 7 видів спорту: армспорт, гирьовий спорт, волейбол, футзал, настільний теніс, шахи, шашки.
Збірна команда Укрелектропрофспілки була переставлена 27 спортсменами, армспорт, гирьовий спорт, волейбол, футзал, настільний теніс, шахи, шашки.

2021_09_spartakiada4.JPG
2021_09_spartakiada5.JPG

Переможцями та призерами Спартакіади від Укрелектропрофспілки стали:
- Мірошніков Деніс, працівник ДТЕК Ладижинська ТЕС, який здобув 3 місце з армспорту у ваговій категорії до 70 кг;
- Грибов Андрій, працівник ДТЕК Луганська ТЕС, який здобув 2 місце з армспорту у ваговій категорії понад 90 кг.;
- Якуба Володимир, працівник ДТЕК Луганська ТЕС, який 1 перше місце з гирьового спорту у ваговій категорії до 70 кг.;
- Стішонкова Оксана, працівниця ДТЕК Луганська ТЕС, яка здобула 3 місце з настільного тенісу серед жінок;
- Команда з футзалу була представлена працівникам АТ «ДТЕК Дніпровські електромережі» виборола друге місце.

2021_09_spartakiada6.JPG
2021_09_spartakiada7.JPG
2021_09_spartakiada8.JPG

Переможці та учасники Спартакіади отримали кубки, медалі та грамоти.
Змагання відбулися із дотриманням усіх проти епідеміологічних вимог.

Організаційний відділ
ЦК Укрелектропрофспілки