Молодіжна Рада ФПУ – оновлення та цілеспрямованість

26 жовтня 2012 в Києві в Будинку Профспілок відбулося засідання Молодіжної Ради ФПУ, у якому взяли участь керівники молодіжних організацій галузевих профспілок і обласних організацій профспілки, в тому числі і голова Молодіжної ради Укрелектропрофспілки С.В. Козаченко. kulik.jpgКрім того, в засіданні взяли участь: голова Федерації профспілок України Кулик Ю.М., заступник голови ФПУ Драп’ятий Є.М. і керівники департаментів ринку праці та зайнятості, молодіжної політики, фонду сприяння молодіжного будівництва та інші.
На порядку денному були виставлені два питання:
 - Вибори голови, заступників голови, секретаря та виконавчого комітету Молодіжної ради ФПУ;
 - Реалізація молодіжної політики Федерації профспілок України.
Вступне слово було надано голові ФПУ Кулику Ю.М., який наголосив на важливості підтримки концепції молодіжної політики ФПУ та посилення ролі профспілкової молоді у вирішенні багатьох актуальних соціальних та економічних проблем молодих людей, які становлять приблизно 35% профспілкового членства в Україні, а також висловив повну підтримку молодіжного руху ФПУ.
andreev.jpg Далі Драп’ятий Є.М. виступив про необхідність обрання нового керівництва Молодіжної Ради ФПУ та запропонував наступні кандидатури:
- голова: Андреєв Василь Миколайович - голова Профспілки працівників будівництва и промисловості будівельних матеріалів України;
- Заступники - Лазарєва Дар'я Володимирівна - голова первинної профспілкової організації студентів Національного університету кораблебудування ім. Адмірала Макарова;
- Савчук Жанна Олексіївна - головний спеціаліст апарату Центральної ради Профспілки працівників оборонної промисловості України;
- Сидоров Андрій Федорович - Заступник Голови первинної організації Профспілки авіабудівників України ДАКХ «Артем».
Секретар: Городенська Наталія Олександрівна - головний спеціаліст департаменту міжнародної роботи апарату ФПУ.
Запропоновані кандидатури, а також склад виконавчого комітету були прийняті одноголосно. Далі учасники засідання розділилися на три робочі групи, в яких обговорювали гострі та наболілі питання за наступними напрямками:
mr-zasedanie.jpg1. Проблеми працюючої молоді та роль профспілок у їх вирішенні.
2. Проблеми студентської молоді та роль профспілок у їх вирішенні.
3. Головні аспекти мотивації профспілкового членства для молоді.
В результаті спільної продуктивної роботи була прийнята Резолюція засідання Молодіжної ради Федерації профспілок України, що містить ряд конструктивних пропозиції та рекомендацій для поліпшення ефективності вирішення проблем працюючої і студентської молоді, а також вимоги підтримки ініціативної та цілеспрямованої молоді в профспілковому русі та надання їй можливостей самореалізації для впевненого розвитку самих профспілок і держави в майбутньому.

pdf Резолюція засідання Молодіжної Ради ФПУ pdf Склад Молодіжної Ради ФПУ pdf Положення Молодіжної Ради ФПУ