Про підсумки огляду- конкурсу первинних організацій «Укрелектропрофспілки»

best_ppo1.jpg

Відповідно до постанови Президії Федерації професійних спілок України від 06.03.2008 №П-19-3 «Про підсумки Всеукраїнського огляду-конкурсу первинних профспілкових організацій» територіальними організаціями Профспілки проведена відповідна робота щодо підвищення ролі первинних профспілкових організацій у здійсненні захисту трудових прав і соціально-економічних інтересів членів Профспілки.На виконання рішень Президій ФПУ та «Укрелектропрофспілки» на місцях проведено відповідну роботу щодо активізації діяльності профорганізацій з питань підвищення рівня внутрішньоспілкової та організаторської роботи щодо захисту прав та інтересів працівників, створення їм належних умов праці, посилення мотивації профспілкового членства, зокрема у Харківській, Запорізькій, Донецькій, Луганській, Миколаївській обласних організаціях Профспілки.

best_ppo2.jpg
За підсумками Всеукраїнського огляду-конкурсу в рамках Федерації профспілок України кращою профспілковою організацією «Укрелектропрофспілки» визнано первинну профспілкову організацію АК «Харківобленерго» (голова –Ломакіна Вікторія Володимирівна).
Згідно з Положенням про огляд-конкурс первинних організацій «Укрелектропрофспілки» (затверджено постановою Президії ЦК Профспілки від 24.04.2012р. №П-7-6) Президія Центрального комітету Профспілки працівників енергетики та електротехнічної промисловості України («Укрелектропрофспілки») ПОСТАНОВЛЯЄ:
best_ppo3.jpg
1.Визнати переможцями огляду–конкурсу первинних організацій «Укрелектропрофспілки»:
а) серед підприємств енергетики -
1місце – первинну профспілкову організацію АТ «СПКТБ «Запоріжгідросталь» (м. Запоріжжя). Голова первинної профспілкової організації – Попаденко Олена Іванівна.
2 місце - первинну профспілкову організацію СО «Донбасенергоналадка» ПАТ «Донбасенерго» (м.Горлівка). Голова первинної профспілкової організації Сафонов Василь Олексійович;
та первинну профспілкову організацію Луганських магістральних електричних мереж Донбаської ЕС ДП НЕК «Укренерго» (м. Луганськ). Голова первинної профспілкової організації – Полагів Валентина Григорівна;
best_ppo5.jpg
б) серед підприємств електротехнічної промисловості –
1 місце - первинну профспілкову організацію ДП «Електроважмаш» (м. Харків). Голова первинної профспілкової організації – Канунніков Василь Миколайович.

2 місце - первинну профспілкову організацію ПАТ «Запоріжтрансформатор» (м. Запоріжжя). Голова первинної профспілкової організації – Гнатенко Олександр Іванович;
та первинну профспілкову організацію ТДВ «Первомайський електромеханічний завод ім. К.Маркса» (Луганська область). Голова первинної профспілкової організації – Дергаусов Олександр Іванович.

pdf Постанова ЦК Про підсумки огляду- конкурсу первинних організацій «Укрелектропрофспілки»
в рамках Всеукраїнського огляду-конкурсу