Вітання Голови ЦК "Укрелектропрофспілки" Шишова С.С. з Днем енергетика

den_energetika2.jpg
Шановні колеги, дорогі друзі, ветерани енергетики!
Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята - Дня енергетика.
Успішне функціонування і розвиток національної економіки нерозривно пов'язані з надійністю та ефективністю роботи енергетики. Стан справ у цій стратегічній галузі визначає виробничий потенціал країни, енергетичну безпеку країни, рівень її соціально-економічного розвитку.
Завдяки Вашій сумлінній, самовідданій праці, помноженій на високий професіоналізм та відповідальність, працює промисловість, функціонують транспорт і зв'язок, Ви створюєте світло і затишок у кожній оселі. Кожного дня, кожної години енергетики виконують свою справу з повною віддачею всіх своїх знань, вміння, найкращих якостей душі.
За непростих кризових часів працівники галузі довели, що вони здатні і в екстремальних умовах вирішувати найскладніші завдання. Сьогодні енергетики країни комплексно і послідовно працюють над модернізацією та примноженням базових потужностей енергопідприємств. Незважаючи на труднощі поточного моменту, працівники галузі з розумінням ставляться до проблем соціальної і виробничої сфери в електроенергетиці, роблять усе можливе для економічної стабільності держави, проявляють високу професійну майстерність, старанність, творче ставлення до справи.
Галузева профспілка робить усе можливе для створення належного соціально-економічного захисту працівників електроенергетики: підвищення рівня оплати праці та своєчасної її виплати, створення безпечних умов праці на кожному робочому місці, соціального захисту працівників при приватизації енергопідприємств, правового захисту працівників, проведення культурно-оздоровчих заходів, задоволення матеріальних і духовних потреб кожного члена колективу.
Користуючись нагодою, хочу побажати усім енергетикам та їх сім'ям, напередодні нашого великого професійного свята - Дня енергетика міцного здоров'я, родинного щастя, добробуту, нових професійних успіхів. Нехай Ваша праця приносить тільки радість і задоволення, а життєва енергія та оптимізм завжди будуть вірними супутниками. Миру і злагоди Вам!
Зі святом Вас та наступаючим Новим роком і Різдвом Христовим!

Сергій Шишов,
голова Профспілки працівників енергетики