Привітання з Днем енергетика від Молодіжної Ради "Укрелектропрофспілки"

den_energetika3.jpeg

Молодіжна Рада «Укрелектропрофспілки» вітає з професійним святом тих, хто робить наше життя світліше і тепліше! Дорогі енергетики, бажаємо Вам безаварійної, ефективної, успішної роботи! І нехай у Ваших домівках та родинах панує любов, відмінний настрій і велике людське щастя!
А молодим енергетикам хочеться побажати постійного професійного прогресу і морального задоволення від причетності до великої і важливої ​​справи.

Давайте, разом висловимо нашу глибоку повагу ветеранам енергетики, тим людям, які віддали цій складній професії все життя. Які, не маючи в арсеналі сучасних технологій, своїм розумом і руками забезпечували життєдіяльність кожної людини. Зі святом Вас! Здоров'я, молодості й енергійності на довгі роки! А наступаючі новорічні свята нехай принесуть масу позитивних та яскравих емоцій!

З найкращими побажаннями,
голова молодіжної ради «Укрелектропрофспілки»
Козаченко Сергій

MR1.jpg