Відкриття сайту Київської профспілки енергетиків

kiev_profspilka.jpg
Київська міська професійна спілка працівників енергетики та електротехнічної промисловості відкрила свій сайт (адреса: http://kievprofenergo.in.ua/).
Розділи сайту досить різноманітні. Це – і профспілкові новини, і огляд преси, і інформація про профспілку. Але основним напрямом роботи сайту є правове та інформаційне забезпечення роботи профспілкових активістів.
В розділі «Нормативно-правова база» розміщені основні нормативні документи, які регламентують діяльність профспілок та знання яких необхідно для ефективної роботи профспілкових органів.
Коло питань, якими займаються профспілки, дуже велике. Але деяким напрямам діяльності на сайті приділено особливу увагу. Розділи «Охорона праці» та «Колективні договори» надають допомогу керівникам профспілкових органів щодо правильної організації цих найважливіших питань.
На сайті також передбачено надання безкоштовних юридичних консультацій членам профспілки. Відповідний розділ вже плідно працює.
Київський міськком профспілки енергетиків дуже велике значення приділяє своєчасному інформуванню керівників профспілкових організацій та членів профспілки щодо змін у законодавстві, вимогах контролюючих органів та надає необхідні документи та роз’яснення до них щодо дій у складних ситуаціях. Періодично документи зі змінами нормативно-правової бази, листами-роз’ясненнями Федерації профспілок України, Уряду, керівництва соціальних фондів та ін. аналізуються та систематизуються. Найбільш корисні матеріали об’єднуються в інформаційний бюлетень. На сайті розміщено електронні версії інформаційних бюлетенів.
Створення сайту Київської профспілки енергетиків – подія, що вплине на ефективність профспілкової роботи та стане дієвим сучасним інструментом захисту інтересів наших працівників.