Iнформацiйний вiсник ФПУ випуск № 1

FPU_logo.png
Шановні читачі!

Інформаційний вісник ФПУ, перший пробний примірник якого Ви читаєте, започатковано з метою системного висвітлення та широкого інформування профспілкової громадськості про діяльність Федерації профспілок України, членських організацій, посилення зворотного зв’язку в профспілковому русі. Це – щомісячне видання, яке містить суспільно важливі інформаційно-аналітичні матеріали ФПУ та членських організацій.
Матеріали для розміщення у Віснику, пропозиції щодо його структури та змісту просимо надсилати в електронному та паперовому вигляді (01012, м. Київ, майдан Незалежності, 2, Будинок спілок, кімн. 317, e-mail: nikituk@fpsu.org.ua, тел. 279-26-06, 278-86-73).
З метою оперативного надсилання Вісника в електронному варіанті просимо підтвердити Вашу електрону адресу, або вказати нові адресні данні (назву організації, електронну пошту відповідального, контактний телефон).

Випуск підготовлено департаментом
розвитку профспілкового руху апарату ФПУ