slideshow 1 slideshow 2 slideshow 3 slideshow 3

Привітання з Днем Енергетика!

2023_12_den_energetyka.jpg

Шановні спілчани!

Від імені Центрального комітету Профспілки працівників енергетики та електротехнічної промисловості України щиро вітаю Вас із професійним святом - Днем енергетика!
Сьогодні у цей складний час, завдяки Вам, шановні працівники енергетики, працює промисловість, функціонують транспорт і зв’язок, Ви створюєте світло і затишок у кожній оселі.

Лист ЦК Профспілки Президенту України Зеленському В.О.

2022_03_emblema_kvadrat.jpg

Про встановлення законодавчих гарантій з додаткової оплати оперативному персоналу підприємств критичної інфраструктури

Захист прав молоді в умовах війни

2023_12_molod1.jpg

1 та 2 грудня п.р. у Києві пройшов семінар на тему «Захист прав молоді в умовах війни», організований Молодіжною Радою ФПУ за підтримки Фонду Фрідріха Еберта.
У заході від Укрелектропрофспілки взяли участь Оксана Сердюк, Голова Молодіжної Ради Укрелектропрофспілки, та Анастасія Пруднікова, заступниця Голови Молодіжної Ради Укрелектропрофспілки з міжнародної роботи.

Відбулось сімнадцяте засідання Президії та четверте Пленарне засідання ЦК Укрелектропрофспілки

2023_12_prezidiaj1.jpg

23 листопада 2023 року у м. Києві, у Будинку спілок Федерації профспілок України, відбулося сімнадцяте засідання Президії та четверте Пленарне засідання ЦК Укрелектропрофспілки в період воєнного стану в державі у режимі відеоконференції, а також в очному режимі.

Про Конгрес PSI

2023_10_KongressPSI1.jpg

З 14 по 18 жовтня українська делегація взяла участь у Конгресі Інтернаціоналу громадського обслуговування (PSI) у місті Женева, Швейцарія.
Профспілку працівників енергетики та електротехнічної промисловості України представляла Анастасія Пруднікова, консультантка з міжнародної роботи Укрелектропрофспілки.